Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
Оберіть Житловий Комплекс
Про комплекс
Новий житловий комплекс «Герцен Парк» знаходиться на вул. Герцена, 35 в Шевченківському районі міста Києва.

Житловий комплекс «Герцен Парк» в Шевченківському районі столиці

ЖК «Герцен Парк» новий проект від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» позиціонується як «комфорт» клас. Розташувався комплекс в унікальній екологічно чистій зоні Києва – Шевченківському районі, а точніше на вул. Герцена, 35.

Це новий сучасний проект багатоповерхового житлового комплексу, якому по силі змінити стиль Вашого життя – у Вас з’явиться можливість поміняти метушню шумного міста на спокій зеленого куточка одного з центральних районів Києва – комплекс вдало розташований по сусідству з лісопарком.

Житловий комплекс «Герцен Парк», складається з декількох монолітно-каркасних будинків, що гармонійно вписуються в архітектуру міста. Однією з переваг сучасного комплексу стало те, що він зводиться швидко, без втрати якості будівництва.

У нашому новому комплексі Ми пропонуємо Вам затишну атмосферу власної квартири, яку ви створите самостійно, і де Ви будете відпочивати душею і тілом від буденних проблем, зможете розслабитися і насолодитися життям, про яке Ви мріяли. З вікон Ваших квартир буде відкриватися гарний вид на прилеглі до будинку зелені зони. Прекрасний вид з вікон дасть Вам можливість почати ранок у відмінному настрої, що буде запорукою гарного дня.

Продумані планування квартир, конкурентоспроможні ціни на квартири в новобудові, наявність місць відпочинку для дітей і дорослих, автостоянка та відмінно розвинена інфраструктура мікрорайону – це все те, що потрібно для комфортного проживання.

ЖК «Герцен Парк» відмінний вибір для молодих сімей, завдяки своєму відмінному місцю розташування.

Галерея проекту
Інфраструктура
Переваги житлового комплексу «Герцен Парк»
ТЦ «Променада Центр» - 8 хвилин пішки
дитячі та спортивні майданчики
станція метро «Дорогожичі» - 14 хвилин пішки
зручна транспортна розв'язка
великий підземний паркінг + гостьові паркомісця
парк «Кирилівський гай»
наявність інфраструктури навколо - дитячі садки, школи, магазини
розвинений і престижний Шевченківський район
1 будинок та 2 будинок введено в експлуатацію
Схожі ЖК