Українська державна будівельна корпорація «УКРБУД»
390 30 86
Оберіть житловий комплекс
ЖК «Герцен-Парк» отримав нагороду «Ревізора новобудов»
18 Квітня 2018

ЖК Герцен Парк від Укрбуд

Житловий комплекс «Герцен Парк», збудований корпорацією «Укрбуд» в Шевченківському районі Києва, відзначений дипломом незалежного дослідження «Ревізор новобудов». Він став переможцем у номінації «Зручність життя» як найдоступніший житловий комплекс столиці.

Некомерційне дослідження ринку житла «Ревізор новобудов» провели аналітики профільного порталу Address.ua спільно з компанією CBRE Ukraine. Загалом експерти оцінили 161 столичний житловий комплекс в стані готовності «коробка» та вище, а також ЖК, здані в експлуатацію з початку 2017 року.

ЖК Герцен Парк від Укрбуд

Проект «Ревізор новобудов» стартував в березні 2014 року. У рейтингу беруть участь не тільки лідери ринку, але і об'єкти всіх інших девелоперів (за винятком проблемних будівництв). Всього було проведено вже 9 досліджень, які включають в себе збір інформації з відкритих джерел, таємний аудит відділів продажів, юридичну оцінку забудовників тощо.

ЖК «Герцен Парк», який знаходиться неподалік від станції Дорогожичі та парку «Кирилівський Гай», був введений в експлуатацію в минулому році. Цей комплекс складається з двох сучасних будинків (19 і 25 поверхів), в яких розташована 761 квартира. Для оформлення парадних і холів використовувався натуральний граніт та плитка з керамограніту, входи обладнані пандусами, а зовні і всередині будівлі встановлені енергозберігаючі світлодіодні світильники.

- Завдяки доступній ціні до моменту введення «Герцен Парку» в експлуатацію практично всі квартири в ньому були продані, - говорить керівник департаменту продажів «Укрбуду» Оксана Голобородько. – Зараз на своїх господарів чекають кілька останніх квартир площею від 106 м² до 216 м². При цьому вартість квадратного метра в них становить 21 тисячу гривень.

До списку новин
Підпишіться на новини Будьте в курсі останніх новин і акцій ЖК
Ваше ім`я
E-mail
Замовити консультацію у менеджера
Ваше ім`я
Телефон:
Схожі ЖК
Передзвоніть мені