м. Київ
Герцена узвіз, 32
Відділ продажів:
(044)337-95-60

Про комплекс

ЖК «Герцен-Парк» новий проект від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд» позиціонується як «комфорт» клас. Розташувався комплекс в унікальній екологічно чистій зоні Києва – Шевченківському районі, а точніше на узвозі Герцена, 32.

Це новий сучасний проект багатоповерхового житлового комплексу, якому по силі змінити стиль Вашого життя – у Вас з’явиться можливість поміняти метушню шумного міста на спокій зеленого куточка одного з центральних районів Києва – комплекс вдало розташований по сусідству з лісопарком.

Житловий комплекс «Герцен-Парк», складається з декількох монолітно-каркасних будинків, що гармонійно вписуються в архітектуру міста. Однією з переваг сучасного комплексу стало те, що він зводиться швидко, без втрати якості будівництва.

У нашому новому комплексі Ми пропонуємо Вам затишну атмосферу власної квартири, яку ви створите самостійно, і де Ви будете відпочивати душею і тілом від буденних проблем, зможете розслабитися і насолодитися життям, про яке Ви мріяли. З вікон Ваших квартир буде відкриватися гарний вид на прилеглі до будинку зелені зони. Прекрасний вид з вікон дасть Вам можливість почати ранок у відмінному настрої, що буде запорукою гарного дня.

Продумані планування квартир, конкурентоспроможні ціни на квартири в новобудові, наявність місць відпочинку для дітей і дорослих, автостоянка та відмінно розвинена інфраструктура мікрорайону – це все те, що потрібно для комфортного проживання.

ЖК «Герцен-Парк» відмінний вибір для молодих сімей, завдяки своєму відмінному місцю розташування.

Початок робіт: I квартал 2014 р.

Закінчення робіт:

1 будинок: введено в експлуатацію;

2 будинок: IІ квартал 2017 р.:

1 сек. – введено в експлуатацію;
2 сек. – введено в експлуатацію;
3 сек. – II кв. 2017 р.;
4 сек. – II кв. 2017 р.;
5 сек. – II кв. 2017 р.