м. Київ
Герцена узвіз, 32
Відділ продажів:
(044)337-95-60

Інфраструктура

Хочемо звернути Вашу увагу на зовнішню інфраструктуру майбутнього комплексу. При виборі квартири – це один з важливих кретеріїв, на який звертають увагу майбутні власники квартир.

Погодьтеся, що від цього залежить рівень комфорту і зручність Вашого подальшого життя, адже безперечно, сьогодні сучасна людина прагне зробити своє життя максимально комфортним.

Внутрішня інфраструктура житлового комплексу буде повністю упорядкована. У самому комплексі та в прилеглій зоні передбачено освітлення території, обладнані зони відпочинку, де можна побути на свіжому повітрі, сучасні дитячі ігрові майданчики.

Зовнішня інфраструктура в мікрорайоні також гарно розвинена.

У пішій доступності від комплексу знаходиться загальноосвітня школа. Поруч Інститут міжнародних відносин.

Недалеко від комплексу розташований Спорткомплекс «Авангард», в якому всі бажаючі зможуть займатися спортом. Тут є секції не тільки для дорослих, а й для дітей: школа акробатики для самих маленьких, заняття танцями, тренажерний зал, льодова арена.

У вихідний або ввечері після робочого дня можна відпочити і прогулятися в парку Кирилівський Гай.

Для любителів активного шопінгу в пішої доступності від Вашого майбутнього будинку Торговий центр «Променада» де є розваги не тільки для дорослих, а й для маленьких його відвідувачів. У бік метро Петрівка також є кілька великих торгових центрів, магазини побутової техніки та інші підприємства торгівлі.